• Kanoën op de rivieren de Lot en de Garonne
• Heuvelachtig landschap met fruitboomgaarden
• Middeleeuwse bastides, kastelen en markthallen
• Rustig gelegen recreatiemeren met zandstrandjes
• Proef het authentieke Franse plattelandsleven
• Land van de pigeonniers, de markante duiventillen
Voor de actievere vakantieganger is er een uitgebreide keuze aan activiteiten. De villa beschikt over een heerlijk zwembad. Een aanrader voor de kids in de vakantie (zie ook kidsinfo onder menu vakantievilla): het Aquapark Walibi bij Agen en in Villeneuve is een groot gemeente zwembad met glijbanen (ca 5km). Kinderboerderijen, Piratenpark en ook kartbanen liggen allemaal in de buurt. De rivier de Lot biedt uitstekende mogelijkheden voor diverse watersporten, boottochtjes en hengelsport. De villa ligt op ongeveer 15 autominuten van de prachtige golfbaan van Villeneuve-sur-Lot in Castelnaud de Grattecambe. Dit schijnt één van de mooiste banen in Zuidwest Frankrijk te zijn.
In de buurt (max 30 minuten per auto): zwemmen, golfen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, watersport, tennis, (zweef)vliegen, karten.
De Lot-et-Garonne is niet zomaar vernoemd naar de Lot en de Garonne. Op hun gemak slingeren deze twee rivieren zich door het vriendelijke landschap. Hier en daar liggen prima strandjes voor een gezellig dagje aan het water met het hele gezin. Zonnen, kanoën en zwemmen, omringd door natuur. Bovendien beschikt de waterrijke Lot-et-Garonne over een flink aantal meren met prima voorzieningen: Lac du Saut du Loup, Lac de Castelgaillard, de meren bij Villeréal, Penne-d’Agenais, Lougratte…